U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Čukarica, Sremčica, Jeliciceva, 8.0, 260m2, 250000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Sremčica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90351, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, pa...

Cena

250 000 € 962 €/m²

3D tura

Kvadratura

260 m²

Novi Sad, Adice, , 8.0, 370m2, 1300000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Adice, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 90611, 25a, spratna, 3, bazen, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, garaža(3), parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja....

Cena

1 300 000 € 3 514 €/m²

3D tura

Kvadratura

370 m²

Savski venac, Dedinje, Rajka Mitića, 8.0, 300m2, 2500000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90665, 17a, spratna, pr+l+pk, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava. Prodaje se kuca na eks...

Cena

2 500 000 € 8 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 57m2, 450EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 91332, II/. Izdaje se stan, 57m2, na Bulevaru Oslobođenja. Dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Useljiv od 01...

Cena

450 € 7,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Novi Sad, Adice, , 1.0, 145m2, 1450EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Adice, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 88860, PR/, nov luks, garaza, parking, lokal. Izdaje se lokal na uglu Desanke Maksimovic i Sime Milutinovica Sarajlije. Cena je 10€/m2....

Cena

1 450 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja , 3.5, 77m2, 215000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Liman 2, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane so...

Cena

215 000 € 2 792 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²