U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Banja Vrdnik, , 2.5, 90m2, 110000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Kuca, vlasnici 1/1 sve...

Cena

110 000 € 1 222 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Novi Sad, Rotkvarija, Kraljevica Marka Kraljev Park Residence, 2.0, 40m2, 470EUR

24.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Rotkvarija, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 98542, I/, lift, terasa. Izdaje se stan, 40m2, u KRALJEV PARK RESIDENCE. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, terasa....

Cena

470 € 11,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 0.5, 24m2, 60400EUR

08.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informa...

Cena

60 400 € 2 517 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Savski venac, Centar, , 3.0, 100m2, 2350EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99733, VII/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu...

Cena

2 350 € 23,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 127m2, 2000EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99839, II/IV, klima, francuski balkon, salonski, nov luks, stara gradnja, pogodan za pp. U ponudi za izdavanje je stan salonskog tipa,...

Cena

2 000 € 15,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

127 m²

Zvezdara, Cvetanova ćuprija, Milana Predića, 4.0, 3600m2, 18000EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99844, PR/II, struja, kanalizacija, video nadzor, pomoćni objekti(2), klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja,...

Cena

18 000 € 5 €/m²

3D tura

Kvadratura

3600 m²