U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Sopot, Ralja, Save Kovačevića, 66a, 80000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sopot, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92943, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van...

Cena

80 000 € 1 212 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

66 ar

Kopaonik, Brzeće, , 2.0, 40m2, 65800EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o...

Cena

65 800 € 1 645 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Vranje, Vladičin Han, , 1.0, 6483m2, 1200000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Vranje, Srbija

Agencijski ID: 88360, uknjižen, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. На Пан-европском Коридору 10. 320км јужно од Београда 153км западно од Соф...

Cena

1 200 000 € 185 €/m²

3D tura

Kvadratura

6483 m²

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjižen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze biti i st...

Cena

320 000 € 1 778 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 108m2, 150000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan adaptiran od garažnih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja,...

Cena

150 000 € 1 389 €/m²

3D tura

Kvadratura

108 m²

Vračar, Čubura, Marulićeva, 3.0, 70m2, 1100EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 41531, PR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, podrum, stambena zgrada. Garažno mesto uključeno u cenu. Moguće je izdavanj...

Cena

1 100 € 15,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²