U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Sopot, Ralja, Save Kovačevića, 66a, 80000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Sopot, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92943, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van...

Cena

80 000 € 1 212 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

66 ar

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja , 3.5, 77m2, 215000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Liman 2, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane so...

Cena

215 000 € 2 792 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Novi Sad, Bulevar Evrope, Tihomira Ostojića, 4.0, 106m2, 265000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 94351, V/, lift, terasa(3), uknjižen. Stan je na V i VI spratu, na dve etaže, bez kosina. Stan ima 106m2 (grejna površina) sa terasam...

Cena

265 000 € 2 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

106 m²

Pećinci, Šimanovci, Živojina Niška, 5.5, 310m2, 330000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Pećinci, Srbija

Agencijski ID: 93039, 28a, spratna, francuski balkon, terasa, uknjižen. Prodaje se porodicno imanje u Simanovcima. Idealna lokacija. Imanje se prostor...

Cena

330 000 € 1 065 €/m²

3D tura

Kvadratura

310 m²

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 108m2, 1800EUR

10.01.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 94646, VI/VIII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan na top lokaciji!Kompletno opr...

Cena

1 800 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

108 m²

Kopaonik, Brzeće, , 2.0, 40m2, 65800EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o...

Cena

65 800 € 1 645 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²