U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 1.0, 191m2, 235000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 50849, izlog, novogradnja. Lokal na dva nivoa, 46m2 u prizemlju i 145m2 u suterenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agenc...

Cena

235 000 € 1 230 €/m²

3D tura

Kvadratura

191 m²

Zvezdara, Cvetanova ćuprija, Stari vinogradi, 5.0, 500m2, 300000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlična porodi...

Cena

300 000 € 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

Tivat, Centar, , 0.5, 34m2, 136000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Tivat, Crna Gora

Agencijski ID: 72028, II/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli površine 5.217,37m2 a njegova ukupna bruto...

Cena

136 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Zemun, Novi grad, Igmanska, 5.0, 134m2, 260000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 73082, spratna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, tavan, vertikala. To su tipske kuće koje su podeljene po verti...

Cena

260 000 € 1 940 €/m²

3D tura

Kvadratura

134 m²

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, Jerneja Kopitara, 2.0, 42m2, 370EUR

07.11.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 73651, I/III, klima, terasa, novogradnja. Izdaje se stan, 42m2, u novogradnji na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Limana 4....

Cena

370 € 8,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, , 4.0, 200m2, 150000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 74536, I/, terasa, uknjižen, renoviran. Poslovni objekat se trenutno nalazi na obali Save u bloku 70, ali se prodaje bez mesta. Sastoji...

Cena

150 000 € 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²