U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Rakovica, Kneževac, 17. oktobra, 1.5, 32m2, 65000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Rakovica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 69950, PR/IV, izlog, telefon, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja. Poslovni prostor 1,5, 32m2 u Kneževcu. Može se izvršiti prenamena...

Cena

65 000 € 2 031 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

Grocka, Vrčin, Avalska , 3.0, 180m2, 120000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Radionica za drveni nameštaj sa placem i voćnj...

Cena

120 000 € 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Palilula, Ovča, , 29a, 70000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Ovča, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 75885, deljiv, plac. Deljiv, ako bude uzimalo manje ari 2500 je po aru. Trenutno se vodi kao njiva, ali može da se prebaci u gradsko gr...

Cena

70 000 € 2 414 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

29 ar

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

10.10.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park. Visina pl...

Cena

485 000 € 2 462 €/m²

3D tura

Kvadratura

197 m²

Novi Sad, Centar, Jovana Subotića , 3.5, 148m2, 244200EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjižen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odličan duplex u samom centru grada! Na pr...

Cena

244 200 € 1 650 €/m²

3D tura

Kvadratura

148 m²

Novi Sad, Centar, Železnička, 3.0, 92m2, 1200EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 73890, III/, klima, lift, terasa. Izdaje se nov, neuseljivan, trosoban namešten stan u centru Novog Sada u Železničkoj ulici. Idealan z...

Cena

1 200 € 13,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²