U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miodraga Živanova , 1.5, 37m2, 122400EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,...

Cena

122 400 € 3 308 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Novi Sad, Veternik, Isidore Sekulić, 5.5, 300m2, 280000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 77485, 5a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, garaza, podrum. Površina placa 127m2, poslovni prostor višenamenski,...

Cena

280 000 € 933 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Novi Sad, Novo Naselje, Anđe Ranković, 4.5, 120m2, 250000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 78048, V/V, lift, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-02...

Cena

250 000 € 2 083 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Novi Sad, Grbavica, Doža Djerdja, 0.5, 27m2, 300EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 76344, III/V, lift, terasa. GRBAVICA NOVI - garsonjera u Doža Djerdja. Odmah useljiva. Terasa. Lift. Više informacija na: www.beocityne...

Cena

300 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Novi Sad, Centar, , 0.5, 30m2, 150000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja! Odmah us...

Cena

150 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Novi Sad, Centar, Vladike Platona , 1.5, 40m2, 320EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 83476, I/. Izdaje se stan u Starom gradu u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan ima odvojenu manju spavaću sobu sa...

Cena

320 € 8 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²