U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Sopot, Nemenikuće, , 3.0, 125m2, 300000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86979, 10a, prizemna, bazen, klima, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Na prodaju porodicna ili kuca za odmor u kompleksu...

Cena

300 000 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Svetogorska, 3.5, 124m2, 248000EUR

31.10.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 88357, I/, terasa, uknjižen, nov luks. Prodaje se fenomenalan troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je na dva nivoa 124m2 + 24m2...

Cena

248 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

124 m²

Kopaonik, Brzeće, Bele reke, 2.5, 54m2, 120532EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 89955, IV/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking. u ceni uključeno i komplet o...

Cena

120 532 € 2 232 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 1.5, 45m2, 101835EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 89954, IV/V, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. u ceni uključeno i komplet...

Cena

101 835 € 2 263 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Koste Racina, 0.5, 27m2, 150EUR

23.10.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Detelinara nova, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 85893, V/, stambena zgrada. 27m2 garsonjera, ul. Koste Racina, u blizini Medicinskog fakulteta i direktne autobuske linije ka svim faku...

Cena

150 € 5,56 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 45m2, 750EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 87132, II/IV, klima, terasa, podrum. U ponudi za izdavanje je stan na fantstičnoj lokaciji, u mirnoj ulici nadomak Kalenić pijace. Stan...

Cena

750 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²