U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Vidovdansko naselje, , 6.0, 147m2, 225000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Vidovdansko naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 92751, 3a, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. 333m2 plac, dva stana sa zasebnim ulazom od 74m2 dv...

Cena

225 000 € 1 531 €/m²

3D tura

Kvadratura

147 m²

Novi Sad, Grbavica, Lasla Gala, 1.5, 47m2, 700EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 91166, IV/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Potpuno novi stan luksuzno opremljen na jednoj od najatraktivn...

Cena

700 € 14,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Raška, Centar, Dr Jovanovića, 6.0, 180m2, 1600EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Raška, Srbija

Agencijski ID: 90851, II/, klima, parking. Nalazi se u samom centru. Prostor pogodan za IT kompanije. Na 2 minuta hoda od kafića, banaka. Više informa...

Cena

1 600 € 8,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Zlatibor, Centar, Rujanska , 1.5, 36m2, 63000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Zlatibor, Srbija

Agencijski ID: 90368, u izgradnji. Centar Zlatibora, apartmani od 36-46m2, svaki apartman ima odvojenu spavacu sobu i terasu, cena u izgradnji od 1750...

Cena

63 000 € 1 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

Sopot, Ralja, Dušana Puhača, 5.0, 120m2, 102000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Sopot, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92941, 28a, spratna, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kont...

Cena

102 000 € 850 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namešten, Dvostrano...

Cena

395 000 € 5 486 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²