U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Beograd, Ledine, Šidska, 10.0, 265m2, 400000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Ledine, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 96376, 5a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa, stara gradnja, garaza, podrum, cela. video nadzor.Kuća u mirnom i lepom del...

Cena

400 000 € 1 509 €/m²

3D tura

Kvadratura

265 m²

Čukarica, Umka, Rucka, 37a, 55000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Čukarica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 94040, uknjižen, njiva. Plac je pravougaonog oblika. Front je oko 20m. U blizini priključci za vodu i struju. Više informacija na: www....

Cena

55 000 € 1 486 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

37 ar

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 1.0, 27m2, 61485EUR

08.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastica...

Cena

61 485 € 2 277 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Novi Sad, Centar, Ćirpanova, 3.5, 80m2, 189000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex, d...

Cena

189 000 € 2 363 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Kraljevo, Bogutovačka Banja, , 10.0, 174m2, 80000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Kraljevo, Srbija

Agencijski ID: 96889, 2.43a, spratna, 2, uknjižen, cela. U prelepom okruženju Bogutovacke Banje se nalazi kuća na 3 etaze, površine 142m2+32m2. Kuća...

Cena

80 000 € 460 €/m²

3D tura

Kvadratura

174 m²

Kotor, Dobrota, Dobrota , 10.0, 200m2, 850000EUR

09.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Kotor, Crna Gora

Agencijski ID: 99058, klima, terasa, uknjižen, parking. Kuca ima 180kv.prizemlje i sprat sa mogucnoscu podizanja visokog potkrovlja. Pomocni objekti u...

Cena

850 000 € 4 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²