U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 1.0, 40m2, 175000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 32476, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, lokal. Lokal sa izlogom na odličnoj loka...

Cena

175 000 € 4 375 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 6.0, 453m2, 6796EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Tošin bunar, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 45626, VI/VII, video nadzor, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, poslovna zgrada. 3 parking mesta, Cena 15€/m2 uračunat...

Cena

6 796 € 15,00 €/m²

3D tura

Kvadratura

453 m²

Vračar, Krunska, Krunska, 3.0, 75m2, 350000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 57891, PR/, izlog, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada nova, parking. Prodaju se tri lokala ukupne površine 75 kvadrata (20+30+2...

Cena

350 000 € 4 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Surčin, Ključ, Majke Angeline, 56a, 168000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 43678, voćnjak. Jedna trećina se nalazi pod voćnjakom, gde je i postavljena montažna kućica, dok su preostale dve trećine oranica. Pore...

Cena

168 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

56 ar

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 3.0, 155m2, 200000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 52873, 5a, prizemna, stara gradnja, dvorište/bašta. Prodaju se dva placa na Telepu. Plac ima 480m2. Posrednička provizija 3. Više infor...

Cena

200 000 € 1 290 €/m²

3D tura

Kvadratura

155 m²

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa sopstven...

Cena

396 500 € 4 130 €/m²

3D tura

Kvadratura

96 m²