U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 148m2, 2300EUR

26.12.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 79902, I/II, klima, francuski balkon, salonski, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaža(2), dvorište/bašta, ostava, stambena...

Cena

2 300 € 15,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

148 m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Ovča, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjižen, cela. Hitna prodaja , cena spuštena za 10000e MOŽE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun zelenila...

Cena

210 000 € 1 355 €/m²

3D tura

Kvadratura

155 m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 113m2, 565000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 82647, XII/XIX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, novogradnja, garaza. Nova zgrada u "Beogradu na vodi", "Terra", odmah iza prve dve...

Cena

565 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

113 m²

Savski venac, Centar, Gavrila Principa, 3.0, 900m2, 750000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 70747, I/I, parking, poslovna zgrada. Prodaje se poslovni objekat od 900m2 u centru Beograda po ceni od 750,000 evra. Nalazi se na drug...

Cena

750 000 € 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

900 m²

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, , 4.0, 84m2, 900EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 84844, VPR/IV, video nadzor, klima, telefon, stara gradnja, podrum. Predstavljamo vam nekretninu iz ponude za izdavanje, idealnu za pos...

Cena

900 € 10,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Stjepana Mitrova Ljubise, 3.0, 65m2, 265000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Železnička stanica, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefon...

Cena

265 000 € 4 077 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²