U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Grocka, Vrčin, Avalska, 6.0, 450m2, 700000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan...

Cena

700 000 € 1 556 €/m²

3D tura

Kvadratura

450 m²

Novi Sad, Podbara, Koče Kolareva, 4.5, 163m2, 490000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Podbara, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjižen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuća na Podbari. Kvalitetno građena, uknjižena, 163m2 plus pomoćni...

Cena

490 000 € 3 006 €/m²

3D tura

Kvadratura

163 m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Kralja Milutina, 3.0, 73m2, 110000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefon...

Cena

110 000 € 1 507 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 1.0, 195m2, 702000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 68332, PR/, izlog, terasa(2), novogradnja. Lux gradnja. Izlog. Na dva nivoa, prvi nivo 55m2 + 30m2 terasa, drugi nivo 145m2 + 12 m2 ter...

Cena

702 000 € 3 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

195 m²

Novi Sad, Salajka, , 4.0, 200m2, 450000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Salajka, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 77440, 3a, spratna, uknjižen. Kuća pogodna kako za porodično stanovanje, tako i za razne poslovne i uslužne delatnosti, poput ordinacij...

Cena

450 000 € 2 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Rakovica, Miljakovac 3, Zapis, 7a, 200000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Miljakovac III, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 74189, uknjižen, plac. Udaljen od stanice 48 200 metara. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefon...

Cena

200 000 € 28 571 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

7 ar