U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Čukarica, Rucka, Rucka, 96a, 20000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 88982, uknjižen, njiva. Plac je poljuprivredno zemljiste. Nalazi se 4km od glavnog puta za Obrenovac. Više informacija na: www.beocityn...

Cena

20 000 € 208 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

96 ar

Kopaonik, Centar, Stefana Prvovenčanog, 2.0, 83m2, 110000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Kopaonik, Srbija

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah us...

Cena

110 000 € 1 325 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Stari grad, Knez Mihailova, , 4.0, 115m2, 2200EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92968, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam fantastičnu ne...

Cena

2 200 € 19,13 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića , 4.5, 127m2, 300000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,...

Cena

300 000 € 2 362 €/m²

3D tura

Kvadratura

127 m²

Vračar, Krunska, , 3.0, 120m2, 1900EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90818, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Stan za izdavanje u ponudi, na izuzetnoj lokaciji, u blizini Pravno...

Cena

1 900 € 15,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 3.0, 85m2, 1150EUR

15.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 92070, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Ag...

Cena

1 150 € 13,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²