U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Zemun, Ugrinovačka, Dobanovačka, 1.0, 190m2, 290000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86362, PR/, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, lokal. Poslovni prostor za razlicite vrste namene, prema potrebi klijenta. Više inf...

Cena

290 000 € 1 526 €/m²

3D tura

Kvadratura

190 m²

Rakovica, Stari Košutnjak, , 4.0, 270m2, 2400EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Porodična kuća

Rakovica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86554, II/III, 12a, spratna, 2, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, vertikala...

Cena

2 400 € 8,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

270 m²

Rakovica, Kanarevo brdo, , 6.5, 466m2, 900000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Rakovica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 86981, 3.74a, spratna, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Na prodaju izuzetna troe...

Cena

900 000 € 1 931 €/m²

3D tura

Kvadratura

466 m²

Savski venac, Centar, Kneza Miloša, 4.0, 118m2, 2950EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 87601, I/, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. SKYLINE - 118m2, 2 garaže, kompletno dizajnerski namešten...

Cena

2 950 € 25 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²

Barajevo, Meljak, Brastva jedinstva , 8.0, 380m2, 920000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Agencijski ID: 90709, 50a, struja, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, vila. U prilici smo da vam ponudimo l...

Cena

920 000 € 2 421 €/m²

3D tura

Kvadratura

380 m²

Zvezdara, Vojislava Ilića, Vojislava Ilića, 3.0, 105m2, 1700EUR

08.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 87458, IV/, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-...

Cena

1 700 € 16,19 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²