DONA E

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 208
Poslovni telefon: 0613998482; 0600408229
Mobilni telefon: 0613998482

Samo sa 3D turom

Čalije, novogradnja

16.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Čalije, Niš, Srbija

<p>Na prodaju nov, dvoiposoban stan koji se nalazi na drugom spratu zgrade u naselju Čalije.<br /> Stan je povr&scaron;ine 69,71 m&sup2; i sastoji se...

Cena

140 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

TC-Delta, NOVO

17.04.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

<p>Na prodaju kompletno name&scaron;ten jednosoban stan u prestižnom kompleksu Planet Residence.</p> <p>Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa t...

Cena

155 000 € 4 079 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Centar-izdavanje

26.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>Izdaje se trosoban stan povr&scaron;ine 70m&sup2; u centru grada, na drugom spratu zgrade bez lifta, u potkrovlju. Stan se izdaje kompletno name&sc...

Cena

250 € 3,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Dvoiposoban stan 63m² u Durlanu – odlična lokacija

26.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Durlan, Niš, Srbija

<p>Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Durlan, u zgradi bez lifta, na trećem spratu. Stan ima grejnu povr&scaron;inu od 63m&sup2; + terasa. Sastoji...

Cena

111 000 € 1 762 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Stan 40m² centar – poslovni prostor blizu suda

25.03.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Centar, Niš, Srbija

<p>Izdaje se jednosoban stan povr&scaron;ine 40m&sup2; u centru grada, u neposrednoj blizini suda. Stan je prazan i pogodan za kori&scaron;ćenje kao p...

Cena

300 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Prodaja stanova Durlan – parking uključen

24.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Durlan, Niš, Srbija

<p>Prodaju se stanovi u naselju Durlan, u rekonstruisanom objektu. Stan je jednoiposobne strukture, povr&scaron;ine 41,50 m&sup2; i sastoji se od dnev...

Cena

81 000 € 1 976 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²