DONA E

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 208
Poslovni telefon: 0613998482; 0600408229
Mobilni telefon: 0613998482

Samo sa 3D turom

Apelovac

23.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Apelovac, Niš, Srbija

<p>Izdaje se jednoiposoban stan povr&scaron;ine 40m&sup2; na Apelovcu, u novoj zgradi, u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i t...

Cena

350 € 8,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Gabrovačka reka

23.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gabrovačka reka, Niš, Srbija

<p>Na prodaju komforan dvosoban stan u Ni&scaron;u, u blizini Bogoslovije. Stan je povr&scaron;ine 53m&sup2; i nalazi se na II spratu u stambenoj zgra...

Cena

100 000 € 1 887 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Trošarina

17.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Trošarina, Niš, Srbija

<p>Na prodaju kuća koja se nalazi u naselju Tro&scaron;arina, na placu povr&scaron;ine 3 ara. Na placu se nalaze dva stambena objekta, idealna za poro...

Cena

256 000 € 1 376 €/m²

3D tura

Kvadratura

186 m²

Ledena stena-Novogradnja, 64 m²

26.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Ledena stena, Niš, Srbija

<p>Prodaje se dvoiposoban stan povr&scaron;ine 64,15 m&sup2;, koji se nalazi na četvrtom spratu u novoj stambenoj zgradi sa dva lifta, na lokaciji Led...

Cena

118 400 € 1 850 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Pantelej

24.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Durlan, Niš, Srbija

<p>Prodaje se komforan stan sa tri odvojene prostorije u porodično stambenoj zgradi na Panteleju, u neposrednoj blizini novog tržnog centra sa definis...

Cena

99 000 € 1 338 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

Pantelej

18.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Prodaje se kuća na Pantelej, idealna za porodično stanovanje ili kao investicija. Kuća se nalazi na placu povr&scaron;ine 4 ara i sastoji se od sut...

Cena

470 000 € 887 €/m²

3D tura

Kvadratura

530 m²