DONA E

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 208
Poslovni telefon: 0613998482; 0600408229
Mobilni telefon: 0613998482

Samo sa 3D turom

Duvanište, STAN U KUĆI

23.06.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Duvanište, Niš, Srbija

<p>Prodaje se komforan četvorosoban&nbsp; stan u porodično stambenoj zgradi, na Duvani&scaron;tu, u neposrednoj blizini TC Roda. Stan je uknjižen kao...

Cena

130 000 € 1 238 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

Bulevar-park, vredi pogledati

20.11.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulevar zona, Niš, Srbija

<p>Prodaje se dvosoban stan, povr&scaron;ine od 50 kvm, u dobrom stanju, bez grejanja, na &scaron;estom spratu, u zgradi sa liftom.&nbsp; Stan se sast...

Cena

80 000 € 1 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Niška Banja, KUĆA

25.10.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Niška Banja, Srbija

<p>Na prodaju je prostrana lepljiva kuća na tri etaže, sme&scaron;tena u mirnom delu Ni&scaron;ke Banje, sa osnovom od 92m&sup2; po etaži i ukupnim pl...

Cena

150 000 € 543 €/m²

3D tura

Kvadratura

276 m²

Centar, POSLOVNI PROSTOR

16.12.2025 | Izdavanje | Kancelarije

Centar, Niš, Srbija

<p>Izdaje se izuzetno prostran i funkcionalan poslovni prostor ukupne povr&scaron;ine 560 m&sup2;, sme&scaron;ten na trećem spratu poslovne zgrade u s...

Cena

45 000 € 80,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

560 m²

Centar

16.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>Izdaje se moderan jednoiposoban stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u novoj zgradi sa...

Cena

500 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Pantelej, vredi pogledati

27.10.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p><strong>Na prodaju stan na Panteleju, dvoiposobne strukture, povr&scaron;ine 63m&sup2;. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta....

Cena

107 000 € 1 698 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²