DONA E

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 208
Poslovni telefon: 0613998482; 0600408229
Mobilni telefon: 0613998482

Samo sa 3D turom

Centar, NOVOGRADNJA

07.11.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>Prodaje se dvoiposoban stan u novoj zgradi, na petom, &scaron;estom i sedmom spratu, u zgradi sa dva lifta, u mirnom delu urbanog dela grada. Stan...

Cena

158 500 € 2 438 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Bulevar zona III, vredi pogledati

18.07.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

<p>Izdaje se komforan trosoban stan povr&scaron;ine 72m&sup2;, koji se nalazi na desetom spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Zone I...

Cena

450 € 6,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Jasenovik, vredi pogledati

12.11.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Pantelej, Niš, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p><strong>Prodaje se porodično stambena zgrada, prizemlje i sprat po 80 kvm, kao i naknado zidana jos jedna prostorija povr&scaron;ine...

Cena

85 000 € 531 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Pantelej, vredi pogledati

23.07.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Veoma interesantan porodično stambeni objekat, na malom placu od 208 kvm, te je zauzeće placa pretežno objektom, a koji se sastoji iz prizemlja i p...

Cena

103 000 € 551 €/m²

3D tura

Kvadratura

187 m²

Centar, LUX

17.05.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>Izdaje se stan na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima povr&scaron;inu od 82m2 i prelepu lođu gde možete uživati u svežem vazduhu. Za udob...

Cena

800 € 9,76 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

Centar, vredi pogleadti

06.02.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Niš, Srbija

<p>Veoma lep stan, u odličnom stanju, bez ulaganja, kvalitetne gradnje, ukupne povr&scaron;ine 56 kvm, koji se nalazi na III spratu u&nbsp; zgradi bez...

Cena

108 000 € 1 929 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²