ELITE NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 337
Poslovni telefon: +381606689686
Mobilni telefon: +381638211760

Samo sa 3D turom
TOP

Trosoban stan,novogradnja,parking

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Izdaje se prelep i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u ulici Todora Dukina, na Lekinom brdu.</p> <p>Stan se nalazi na 3. sprat...

Cena

700 € 11,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

TOP

A Blok-Dvosoban stan,garaza

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Dvosoban lux stan u A Bloku,kompletno opremljen,garazno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura.</p> <p>Izdavanje je namenjeno...

Cena

800 € 14,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

TOP

Soul 64-Dizajnerski lux stan,garaza

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd, Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Izdaje se ekskluzivan, dizajnerski opremljen stan u prestižnom kompleksu Soul 64, namenjen onima koji cene spoj elegancije, komfora...

Cena

1 000 € 18,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

TOP

Cetvorosoban lux stan,garaza,novogradnja

11.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Ekskluzivan stan za izdavanje na jednoj od najprestižnijih lokacija u srcu Vračara &ndash; savr&scaron;en spoj luksuza, komfora i mo...

Cena

2 000 € 18,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

TOP

Izdavanje-K-District-Trosoban stan,garaza

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Kalemegdan, Beograd, Srbija

<p>U ekskluzivnom K District kompleksu, u jednom od najpoželjnijih delova grada, nalazi se moderan i elegantan stan povr&scaron;ine 80 m&sup2; koji sa...

Cena

1 400 € 18,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Central Garden-Petosoban lux stan,garaza

11.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Palilula, Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Izdaje se moderan stan u Central Gardenu . U ponudi je prostran i funkcionalno organizovan stan sme&scaron;ten na 4. spratu savremen...

Cena

2 500 € 21,19 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²