EMINENT NEKRETNINE

11070 Novi Beograd Serbia

 

 

 

 

 

Broj u Registru posrednika: 440
Poslovni telefon: 069 48 20 822
Mobilni telefon: 069 48 20 820

Samo sa 3D turom
TOP

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 0.5, 30m2, 166000 EUR

24.11.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i p...

Cena

166 000 € 5 533 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

TOP

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

06.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Učiteljsko naselje, Beograd, Srbija

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri sprata, kv...

Cena

130 000 € 3 171 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

TOP

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

03.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, inst...

Cena

210 500 € 2 631 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

TOP

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

06.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova. Stan...

Cena

132 210 € 3 005 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 74m2, 1600 EUR

15.11.2022 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Lux stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okružen luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a kar...

Cena

1 600 € 21,62 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

TOP

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Milana Grola, 1.5, 36m2, 500 EUR

28.12.2023 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

Jako lepo sređen mali stan, u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, etažno grejanje. Agencijska provizija z...

Cena

500 € 13,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²