EMINENT NEKRETNINE

11070 Novi Beograd Serbia

 

 

 

 

 

Broj u Registru posrednika: 440
Poslovni telefon: 069 48 20 822
Mobilni telefon: 069 48 20 820

Samo sa 3D turom
TOP

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 192m2, 465000 EUR

01.10.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog c...

Cena

465 000 € 2 422 €/m²

3D tura

Kvadratura

192 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 60m2, 950 EUR

29.02.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Jako lepo sređen stan u luksuznom kompleksu West 65, kvalitetno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, grejanje na gas, zgrada sa recepcijom i ob...

Cena

950 € 15,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

TOP

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 2.0, 55m2, 900 EUR

16.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Komforan, vrlo prijatan stan u luksuznom, modernom kompleksu Savada, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem, poseduje odvojenu sobu, cg po utrošku,...

Cena

900 € 16,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

TOP

Stari grad, Gundulićev venac, Venizelosova, 1.0, 34m2, 750 EUR

15.04.2024 | Izdavanje | Jednosoban stan

Gundulićev venac, Beograd, Srbija

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u luksuznom, modernom kompleksu Novi Dorćol, u okviru kog postoji privatni bazen, igralište, fizičko-tehničko obezbe...

Cena

750 € 22,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

TOP

Vračar, Crveni krst, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 540500 EUR

13.01.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu (Kneza Mi...

Cena

540 500 € 5 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 172m2, 465000 EUR

28.11.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Cena

465 000 € 2 703 €/m²

3D tura

Kvadratura

172 m²