EMINENT NEKRETNINE

11070 Novi Beograd Serbia

 

 

 

 

 

Broj u Registru posrednika: 440
Poslovni telefon: 069 48 20 822
Mobilni telefon: 069 48 20 820

Samo sa 3D turom
TOP

Voždovac, Lekino brdo, Vojislava Nanovića, 2.0, 52m2, 850 EUR

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Kompletno opremljen stan u lux naselju Merin Hill, poseduje odvojenu spavaću sobu, kompleks ima kontrolisani pristup - zgrada poseduje visok stepen ob...

Cena

850 € 16,35 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 63m2, 289000 EUR

11.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i pr...

Cena

289 000 € 4 587 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

TOP

Čukarica, Banovo brdo, Đorđa Ognjanovića, 2.0, 59m2, 1000 EUR

08.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Svetao, dvostrano orijentisan stan u modernom luksuznom kompleksu Banovo brdo Residence. Stan je kvalitetno i potpuno opremljen, poseduje odvojenu spa...

Cena

1 000 € 16,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

TOP

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 54m2, 800 EUR

07.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Nov, neuseljavan stan u novoj zgradi, u potpunosti opremljen, poseduje dve spavaće sobe, cg po utrošku, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska...

Cena

800 € 14,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

TOP

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Aleksinačkih rudara, 2.0, 67m2, 1100 EUR

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Komforan stan u luksuznom Energoprojektovom stambeno-poslovnom objektu Park 11, vlo kvalitetno građenom. Stan je potpuno opremljen, poseduje odvojenu...

Cena

1 100 € 16,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

TOP

Zemun, Prvomajska, Mozerova, 1.5, 30m2, 400 EUR

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Funkcionalan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću norveških radijatora, slobodan parking oko zgrade...

Cena

400 € 13,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²