FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja novog stana kod Trošarine, dva parking mesta

07.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Trošarina, Beograd, Srbija

Odličan stan u novogradnji sa prelepim pogledom. Stan je odličnog rasporeda. Terasa je duž celog stana, sve je kvalitetno urađeno u zgradi kao i u sta...

Cena

400 000 € 3 846 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

Izdavanje stana duplex sa parkingom Grahovska

06.02.2026 | Izdavanje | Kancelarije

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Vračar (Beograd),Kancelarija,83

Cena

950 € 11,45 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Izdavanje 3.0 stana, Vojvode Vlahovića

05.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Stan se nalazi na Voždovcu, u naselju Vojvode Vlahovića, preko puta osnovne škole. Nalazi se na dugom spratu. Kompletno namešten, u odličnom stanju i...

Cena

900 € 10,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Izdavanje stana kod Politike 46m2

04.02.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

U srcu grada kod Politike, izdaje se potpuno nov, namešten dvoetažni stan od 46m2. Donji nivo: dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo spavaća...

Cena

450 € 9,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Majke Jevrosime, 35m2, jednosoban, ID-10479

03.02.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Izdaje se odlicno sredjen jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u Majke Jevrosime ulici. Centralna lokacija, blizu svih sadrzaja i samog centra. ...

Cena

600 € 17,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Prodaja stana 142m2 sa dvorištem 2,6 ari

26.05.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Odličan stan na granici Ćukovca i Muhara na drugom spratu od tri. Uknjižen na 108 m2 ali je stvarna površina 142 m2. Zgrada iz 2008. godine. Ulaz ured...

Cena

420 000 € 2 958 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²