FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Velika Plana,Vikend kuća,150

10.10.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Na svega 2km od Lozovičke česme prodaje se kuće površine 150m2 na placu od 26 ari, sa predivnim pogledom na zelenilo i na Miloševačko jezero u kojem j...

Cena

35 000 € 233 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Na 15min od centra Podgorice uknjižena kuća

15.07.2025 | Prodaja | Duplex kuće

Srbija

Na svega 13km tj.15 minuta od strogog centra Podgorice u vikend naselju u Bjeloplavićkoj ravnici u mestu Donji Martinići  gde su uglavnom u okruženju...

Cena

139 900 € 1 891 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

Prodaja stanova u izgradnji, Vračar, Obilićev stadion

04.08.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Troslojna ALU stolarija, energetska i efikasna zgrada, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase, centralno grejanje sa kalorimetrima (plaćanje...

Cena

241 310 € 4 070 €/m²

3D tura

Kvadratura

59.29 m²

Prodaja 3.5 stana, Đeram

08.05.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Stan na dobroj lokaciji u predratnoj, salonskoj zgradi. Nalazi se na četvrtom spratu, iznad koga se nalazi tavanski prostor, koji prodavci stana kori...

Cena

300 000 € 3 704 €/m²

3D tura

Kvadratura

81 m²

Prodaja zemljišta, 35a, Novi Beograd

11.02.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Novi Beograd Blok 72, Beograd, Srbija

Odlična lokacija za gradnju, dimenzije 35 x 100m2, blizu surčinske magistrale, koja vodi do novog stadiona i expocentra i obilaznice Beograda. Postoj...

Cena

1 200 000 € 34 286 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

35 ar

Prodaja stana Karaburma 62m2

24.11.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Stan u početnom i najlepšem delu Karaburme, dve stanice od Bogoslovije, odmah iza Omladinskog stadiona. U izvornom je stanju, pravi dvosoban stan sa...

Cena

93 000 € 1 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²