FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja placa 27ari, Umka

19.12.2024 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Čukarica, Beograd, Srbija

Čukarica (Beograd),Građevinsko zemljište,2713

Cena

50 000 € 1 843 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

27.13 ar

Poslovni prostor za izdavanje, Centar 265m2

01.12.2023 | Izdavanje | Kancelarije

Stari Grad, Beograd, Srbija

U centru Beograda na samo stotinu metara od pešačke zone Knez Mihailove ulice nalazi se jedna od najluksuznijih poslovnih zgrada u Beogradu. Strogi ce...

Cena

5 565 € 21 €/m²

3D tura

Kvadratura

265 m²

Surčin, prodaja kuće 118m2

06.10.2022 | Prodaja | Duplex kuće

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Prelepa kuća na super lokaciji, građena sa visoko kvalitetnim materijalima.Ima spoljnu i podnu izolaciju, aluminijumsku stolariju sa komarnicima, role...

Cena

500 000 € 4 237 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²

Stan za izdavanje, Dedinje, 67m2

07.05.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u dobrom rezidencijalnom delu Dedinja, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada putem gradskog prevoza. Laka dostupnost au...

Cena

580 € 8,66 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Stan za izdavanje, Senjak, 125m2,

07.02.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u porodičnoj kući sa više stambenih jedinica, mini zgrada sa baštom koja pripada stanu u prizemlju. Pozicija odlična, blizu saobraćajni...

Cena

2 000 € 16 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²

Plac na atraktivnoj lokaciji Kopaonik

08.07.2022 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Srbija

Plac od 40 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Nalazi se iznad Novog  Milmarija Kraljevih čardaka u delu kod Zoneda gde je odobrena...

Cena

600 000 € 15 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

40 ar