HITPROM

aghitprom 11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 425
Poslovni telefon: 0604487766
Mobilni telefon: 0604487700

Samo sa 3D turom

Trosoban stan na Vračaru, Kalenić, 80 m², garaža, Loznička

08.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se prijatan i komforan trosoban stan, kompletno opremljen modernim nameštajem i uređajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, dve udobne...

Cena

1 200 € 15 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Vukov spomenik, 1.5, 38m2, moderan, terasa 24m2, preporuka!, Stanka Vraza

30.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo moderan stan u zgradi novije gradnje iz 2010 godine;struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,...

Cena

500 € 13,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Renoviran, moderan stan 32m2 u srcu Beograda!, Svetogorska

25.04.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Politika ( centar ), Beograd, Srbija

U ponudi imamo kompletno renoviran i moderno opremljen stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda – Svetogorska ulica. Strukturu stana čine: u...

Cena

480 € 15 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

Miloja Djaka 3.0, Miloja Đaka

10.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

U ponudi je svetao, čist i veoma funkcionalan stan smešten u tihom i prijatnom okruženju Dedinja, idealan za miran i udoban život. Stan raspolaže sa d...

Cena

800 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

Novogradnja, centar, 3.0, 60m2, terasa, preporuka!, Bulevar despota Stefana

19.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

Odličan stan u kvalitetnoj novogradnji; struktura:ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, terasa, francuski b...

Cena

800 € 13,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Poslovni prostor,centar, Dorćol, p 60m², 3.0, CG, odlična lokacija, Gospodar Jovanova

02.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

U ponudi je veoma kvalitetan poslovni prostor na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Starom gradu, na Dorćolu. Prostor je funkcionalno organizovan i...

Cena

550 € 9,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²