HITPROM

aghitprom 11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 425
Poslovni telefon: 0604487766
Mobilni telefon: 0604487700

Samo sa 3D turom

Dedinje- blizina Pinka, 154 m2 sa terasom od 30m2, Jovana Marinovica

03.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

Comfortable, very nice apartment in Dedinje near the roundabout of 154m2 on the 2nd floor. The apartment is fully furnished, and there is a possibilit...

Cena

2 000 € 12,99 €/m²

3D tura

Kvadratura

154 m²

Odlična ponuda u centru!, Majke Jevrosime

05.02.2021 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Izdaje se funkcionalan stan dobre strukture: predsoblje, ostava, dve sobe, odvojena trpezarija, kuhinja i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Stanu pr...

Cena

700 € 10,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Senjak, lux 2 bedroom, terraces parking, Drinička

03.02.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Quiet area, spacey living room with open modern kitchen and dining space. Bedrooms with queen size beds with long terrace Additional toilet, parking...

Cena

1 500 € 13,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

108 m²

Dorćol, 3.5, 83m², velika terasa, kompletno namešten, odlična lokacija!, Strahinjića Bana

07.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo komforan i svetao stan na atraktivnoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, radne/dečije sobe, renovi...

Cena

1 000 € 12,05 €/m²

3D tura

Kvadratura

83 m²

Zvezdara, luksuzno opremljen 3. 0, 2 terase,garaža!, Ulcinjska

04.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Lion, Beograd, Srbija

Stan se nalazi na Lionu, u modernoj luksuzno opremljenoj zgradi na 2 spratu. Orjentisan je ka dvorištu i ima predivan pogled sa obe terase. Stan je tr...

Cena

900 € 10,98 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²