HITPROM

aghitprom 11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 425
Poslovni telefon: 0604487766
Mobilni telefon: 0604487700

Samo sa 3D turom

Hram, lux novogradnja, 139m2, 4.0, 2 garaže, prestiž!, Stojana Protića

25.03.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzan stan u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu – kod Hrama Svetog Save.Stan od 139m² odl...

Cena

2 700 € 19,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

139 m²

Senjak, komforan luks, 2 spavaće, Nemačka škola

03.02.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Charming salon-type apartment in a private house, in a quiet street, close to all facilities. Renovated, semi-furnished, representative. It has an ent...

Cena

2 200 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Lux dvosoban stan, Trešnjinog cveta, Trešnjinog cveta

18.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11a (Opština NBG), Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzan, potpuno nov stan u naselju Trešnjinog cveta (blok 67a), na prvom spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Površina: 60...

Cena

1 100 € 18,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Banovo brdo, 1.5, 47m2, lođa, CG!, Požeška

26.04.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na dobro povezanoj lokaciji; struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, toalet, zasta...

Cena

500 € 10,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Centar, garsonjera, 25m2, pet friendly, CG!, Cvijićeva

05.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo odličnu garsonjeru u centru grada kod Lidla; struktura: ulazni hodnik, soba, kupatilo; ugradni ormar, klima uređaj, lift...

Cena

370 € 14,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Dedinje- kuća - sprat i potkrovlje, dvorište, garaža, Diane Budisavljević

03.02.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Komforna ograđena kuća na dva nivoa, komplet nameštena, sa terasom od 50m2 i garažom za dva automobila.,+ parking za dva automobila. Dvorište uređeno,...

Cena

2 500 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²