JORDAN ENERGY - OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

JORDAN ENERGY DOO PETROVARADIN OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1842
Poslovni telefon: 063500225
Mobilni telefon:
JORDAN ENERGY - OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE

Samo sa 3D turom

Kompletno namešten dvosoban stan

29.10.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Prodaje se dvosoban stan 35m2 na bulevaru Osobođenja, u blizini Futoške pijace i centra grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpeza...

Cena

123 500 € 3 529 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Kuća na Telepu, odlična lokacija

07.10.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Telep, Novi Sad, Srbija

Prodaje se kuća na Telepu na odličnoj lokaciji, Između Futoškog puta i bulevara Patrijarha Pavla, na par minuta od OŠ Nikola Tesla. Glavna kuća , koj...

Cena

270 000 € 1 957 €/m²

3D tura

Kvadratura

138 m²

Kancelarijski prostor sa dva parking mesta

01.10.2024 | Izdavanje | Poslovni prostori

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se stan 86m2 pretvoren u kancelarijski prostor na odličnoj lokaciji, par koraka od bulevara Oslobođenja, i Futoške pijace. Prostor je potpuno...

Cena

650 € 7,56 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Namešten dvosoban stan na TOP lokaciji

25.09.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se odličan dvosoban stan 38m2 na TOP lokaciji, ugao Augusta Cesarca i Laze Kostića. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću...

Cena

400 € 10,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Lokal 48m2 - top lokacija

29.08.2024 | Izdavanje | Poslovni prostori

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Izdaje se ulični lokal 48m2 , na Grbavici (deo do Bulevara Oslobođenja, odlična lokacija). Lokal čini veliki otvoreni prostor sa dva toaleta i kuhinjo...

Cena

550 € 11,46 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Građevinsko zemljište 1660m2

28.08.2024 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Prodaje se građevinsko zemljište 1660m2, na Zanošu (opština Petrovaradin), na kojem se nalazi manja vikendica 21m2 sa voćnjakom. Plac je pravilnog obl...

Cena

133 900 € 8 086 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

16.56 ar