JORDAN ENERGY DOO PETROVARADIN OGRANAK FREEDOM NEKRETNINE
Klisa, Novi Sad, Srbija
Prodaje se renovirana kuća 171m2 sa dvorištem na dobroj lokaciji, par minuta do TC Big, i veoma blizu auto-puta. Ulica je veoma tiha i mirna. Kuća pos...
Cena
175 100 € 1 024 €/m²
Kvadratura
171 m²
Centar, Novi Sad, Srbija
Izdaje se moderan poslovni prostor u strogom centru grada na tri nivoa. Prostor je idealan za IT sektor ili sličnu delatnost. Poseduje kancelarije op...
Cena
3 300 € 9,17 €/m²
Kvadratura
360 m²
Centar, Novi Sad, Srbija
Prodaje se poslovna zgrada u strogom centru grada koja je pod zaštitom spomenika. Opremljena je za IT sektor ili sličnu delatnost, i poseduje veliki...
Cena
1 133 000 € 3 147 €/m²
Kvadratura
360 m²
Petrovaradin, Novi Sad, Srbija
Prodaje se plac 725m2, sa tri kuće na njemu, od 346m2 uknjiženo, i deo kuće koji je trenutno u fazi legalizacije cc50m2. Prva kuća koja se nalazi do u...
Cena
288 000 € 832 €/m²
Kvadratura
346 m²
Kopaonik, Srbija
Prodaje se izuzetno lep, i kompletno namešten stan 51m2 na Kopaoniku, u vikend naselju u kompleksu Jolly Kop. Stan je komforan, poseduje dnevni borava...
Cena
120 000 € 2 353 €/m²
Kvadratura
51 m²
Petrovaradin, Novi Sad, Srbija
Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas...
Cena
120 000 € 1 500 €/m²
Kvadratura
80 m²