KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Luksuzno opremeljen voiposoban stan od 59 m2 sa pogledom na Frušku Goru

02.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Retka prilika za kupovinu potpuno opremljenog luksuznog stana površine 59 m2, smеštenog u ekskluzivnoj urbanoj vili sa 9 stanova, izgrađenoj 2025. god...

Cena

185 400 € 3 142 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

Dvosoban stan za izdavanje – Blok 61, Jurija Gagarina, Jurija Gagarina

02.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 61, Beograd, Srbija

PREMIUM DVOSOBAN STAN – BLOK 61, JURIJA GAGARINA, 46 m² U ponudi je kvalitetan i pažljivo organizovan dvosoban stan površine 46 m², smešten u mirnom...

Cena

650 € 14,13 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Renoviran 2.0 stan - blizina Kalenic pijace, Vracar, Tomasa Jeza

02.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Potpuno renoviran stan na odličnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Kalenić pijace, u mirnoj ulici. Nalazi se na 4. spratu održavane zgrade sa liftom....

Cena

950 € 20,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Lux trosoban stan 55 m2, Zvezdara, Kluz, 2. sprat, Matice Srpske

02.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Luksuzan, namešten stan na Zelenom brdu, u naselju Kluz na Zvezdari. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i pruža prijatan, moderan ambijent za...

Cena

700 € 12,73 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Četvorosoban stan, Sajlovo, Novi Sad, 87 m2, 2 kupatila

01.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Sajlovo, Novi Sad, Srbija

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični ž...

Cena

177 427 € 2 039 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²

Plac 48 a u Kragujevcu

01.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Kragujevac, Srbija

Na prodaju plac površine 48 ari u Kragujevcu, u Srbiji. Parcela je pogodna za investiciju, a dodatnu vrednost predstavlja put sa dve strane placa, št...

Cena

38 400 € 800 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

48 ar