KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Garsonjera u Starom Gradu, Novi Sad, 20 m², prizemlje

04.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Novi Sad, Srbija

U ponudi je garsonjera od 20m² za izdavanje u Novom Sadu, u Starom gradu, u blizini Matice srpske i centra grada. Stan se nalazi u prizemlju manje zg...

Cena

280 € 14 €/m²

3D tura

Kvadratura

20 m²

Izdavanje poslovnog prostora, 51m2, Stari Grad

04.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Novi Sad, Srbija

Izdaje se poslovni prostor na 1. spratu, idealan za advokatsku kancelariju, IT kompaniju, ordinaciju ili knjigovodstvo. Prostor je funkcionalan i spre...

Cena

500 € 9,80 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

Lux stan sa terasom 32m² na Dorcolu, Dunavska

04.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Luksuzan stan u srcu Beograda, u prestižnom delu Starog grada, Dorćol. Nalazi se na 4. spratu u zgradi od 5 spratova i pruža udoban gradski život na s...

Cena

950 € 18,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Prodaje se dvoiposoban stan, 49m2, Telep, dvorište, parking

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom i dodatn...

Cena

122 570 € 2 501 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Izdavanje jednoiposobnog stana, 51m2, Centar

05.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se jednoiposoban stan u srcu Novog Sada. Stan površine 51m2 nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za udoban grads...

Cena

750 € 14,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

Jednoiposoban stan 40 m², Centar, Vrnjačka Banja

05.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako za izdavan...

Cena

90 000 € 2 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²