KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Izdavanje poslovnog prostora, Bulevar Evrope, 105m2, parking

04.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se poslovni prostor površine 105m² na Bulevaru Evrope u Novom Sadu. Prostor je funkcionalan i pogodan za različite delatnosti. Karakteristike:...

Cena

1 100 € 10,48 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

LUX Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 39.11 m²,Zepterme, spa, bazen

04.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju je luksuzan dvosoban apartman u kompleksu Zepterme, u centru Vrnjačke Banje, na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na II spratu zgrade od uk...

Cena

149 900 € 3 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

39.11 m²

Dvosoban stan u prizemlju, Vrnjačka Banja, Raj

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Raj, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata i ima površinu od...

Cena

117 368 € 2 150 €/m²

3D tura

Kvadratura

54.59 m²

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje

03.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, s...

Cena

49 120 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

24.56 m²

Jednosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 34,29 m²

04.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Cena

68 580 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

34.29 m²

Jednoiposoban stan u centru Vrnjačke Banje, 37 m²

02.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju je funkcionalan i lepo uređen stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini opštine i Vrnja...

Cena

82 000 € 2 216 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²