Vukov spomenik, Beograd, Srbija
Luksuzno opremljen stan u blizini Vukovog Spomenika. Stan je površine 47 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa 5 spratova. Visina plafona je 280 cm, š...
Cena
700 € 14,89 €/m²
Kvadratura
47 m²
Crveni pevac, Niš, Srbija
Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa l...
Cena
125 000 € 3 125 €/m²
Kvadratura
40 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
U centru Kragujevca, izdaje se skoro renoviran stan od 59 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je kompletno opremljen i pruža udoban i funkcional...
Cena
500 € 8,47 €/m²
Kvadratura
59 m²
Zemun (Ćukovac), Beograd, Srbija
Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgr...
Cena
650 € 11,82 €/m²
Kvadratura
55 m²
Bajlonijeva pijaca, Beograd, Srbija
Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. S...
Cena
530 € 14,32 €/m²
Kvadratura
37 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
NA PRODAJU – KUĆA U KRAGUJEVCU SA POMOĆNIM OBJEKTOM I PLACEM Prodaje se nepokretnost na atraktivnoj lokaciji u Kragujevcu, u katastarskoj opštini Kr...
Cena
299 999 € 2 083 €/m²
Kvadratura
144 m²