KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Jednoiposoban stan u centru Vrnjačke Banje, 37 m²

10.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju je prelep, moderno opremljen stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Centar, na svega 2 minuta hoda od samog centra. Stan se nalazi na 4. spratu...

Cena

64 000 € 2 133 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Lokal u centru Vrnjačke Banje, 34 m², prizemlje

10.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Poslovni lokal na izuzetnoj lokaciji u samom centru Vrnjačke Banje, idealan za različite vrste delatnosti. Zahvaljujući odličnoj pozicioniranosti, lok...

Cena

700 € 20,59 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Lux četvorosoban stan sa garažom na Vračaru, Sinđelićeva

10.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Četvorosoban stan od 115 m² u Beogradu, u prestižnom delu Vračara, na Kaleniću. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata. Stan posed...

Cena

1 700 € 14,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

Renoviran 3.0 u Resavskoj, 80 m2, Resavska

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Prostran i svetao stan u Resavskoj, na Savskom vencu, odlikuje se dobrim rasporedom prostorija i dvostranom orijentacijom. Ne gleda na ulicu, pa nema...

Cena

1 000 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Moderan stan od 45m² u luksuznoj zgradi – garaža & smart sistem

09.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 45m², smešten na 2. spratu luksuzne zgrade sa dva lifta. Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maks...

Cena

500 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje, prizemlje, 26 m²

09.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Centar, Vrnjačka Banja, Srbija

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje, idealna za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor na odličnoj lokaciji. Stan je namešten i odmah useljiv,...

Cena

60 000 € 2 308 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²