LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Novogradnja, Bulevar residence, 73.75m2 + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence...

Cena

221 250 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

73.75 m²

Kuća, Surčin, 180m2, Suvoborska

19.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Izdaje se izuzetno lepa i prostrana kuća vrhunskog kvaliteta gradnje u samom centru Surčina. Ova nekretnina odiše komforom i toplinom doma, opremljen...

Cena

1 700 € 9,44 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Kuća, Donji grad, 172m2

19.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Zemun (Donji grad), Beograd, Srbija

Izdavanje kuće Zemun | 172m² | 3 etaže | Terase na svakom nivou | Dvorište | Parking Retko u ponudi – kompletna kuća za izdavanje na atraktivnoj loka...

Cena

2 100 € 12,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

172 m²

Paviljoni, 40m2, Radoja Dakića

19.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Novi Beograd Blok 7 (Paviljoni), Beograd, Srbija

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m...

Cena

550 € 13,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Apartman, Kopaonik, Brzeće, 42m2

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kopaonik, Srbija

U ponudi je odličan, potpuno opremljen apartman na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini gondole. Apartman je funkcionalan i spreman za korišće...

Cena

84 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Blok 71, Dr Ivana Ribara, 103 m2, Dr Ivana Ribara

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 71, Beograd, Srbija

BLOK 71, 4.0 103m² U Bloku 71, u odlično održavanoj zgradi sa liftom, u prilici smo da vam ponudimo prostran, osunčan i izuzetno svetao stan površine...

Cena

338 000 € 3 282 €/m²

3D tura

Kvadratura

103 m²