LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Novogradnja, Bežanijska Kosa, 78.87 m2

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Bežanijska kosa I, Beograd, Srbija

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u neposrednoj blizini Bežanijske pijace, u ponudi su vrhunski stanovi u luksuznoj novogradnj...

Cena

288 119 € 3 653 €/m²

3D tura

Kvadratura

78.87 m²

Novogradnja, Crveni krst, 92m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Jedan od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravlj...

Cena

350 000 € 3 804 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Novogradnja, Bežanijska Kosa, 88.72 m2

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bežanijska kosa I, Beograd, Srbija

Cena

352 000 € 3 968 €/m²

3D tura

Kvadratura

88.72 m²

Belville, Đorđa Stanojevića, 68 m2, Đorđa Stanojevića

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Izdaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan površine 68m² u naselju Belvil, Novi Beograd. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane zgra...

Cena

1 000 € 14,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

Kuća, Miljakovac, 89m2

19.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Miljakovac I, Beograd, Srbija

Na prodaju kuća na Miljakovcu, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život. Kuća je površine 89 m² i odlikuje se funkcionaln...

Cena

210 000 € 2 360 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Bežanijska Kosa, Marka Čelebonovića, 90 m2, Marka Čelebonovića

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Bežanijska kosa I, Beograd, Srbija

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj...

Cena

800 € 8,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²