LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Izuzetna ponuda, Sunnyville, 67m2

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Ne propustite priliku za useljenje u luksuzno opremljen, neuseljavan trosoban stan, pažljivo osmišljen za udoban i kvalitetan porodični život. Stan j...

Cena

219 000 € 3 269 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Banovo Brdo, Lješka, 55 m2, Lješka

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoj...

Cena

450 € 8,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Žarkovo, Poručnika Spasića i Mašere, 80 m2, Poručnika Spasića i Mašera

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Žarkovo, Beograd, Srbija

ŽARKOVO, 4.0, 80m² U mirnoj ulici punoj zelenila, na Žarkovu, prodaje se svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 80m². Nalazi se na 4. sprat...

Cena

255 000 € 3 188 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Pet friendly, Skupština, 120m2, Palmotićeva

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Andrićev venac, Beograd, Srbija

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Botaničke bašte i Tašmajdana, izdaje se salonski stan površine 120 m². Stan je dvostrano orije...

Cena

1 150 € 9,58 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Kumodraž, kuća, 107 m2

19.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kumodraž I, Beograd, Srbija

Na prodaju porodična kuća u mirnom i prijatnom delu Kumodraža, idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Nekretnina se nalazi na odlič...

Cena

197 000 € 1 841 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²

Senjak, Sanje Živanovića, 122 m2, Sanje Živanovića

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

U ponudi je veoma lep stan u mirnom delu Senjaka, koji pruža brojne mogućnosti za ugodan i kvalitetan porodični život. Nekretnina se sastoji iz dva n...

Cena

320 000 € 2 623 €/m²

3D tura

Kvadratura

122 m²