LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Kvalitetna novogradnja, Kaluđerica, pretprodaja, 35.21 m2

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Kaluđerica, Beograd, Srbija

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po struktu...

Cena

71 477 € 2 030 €/m²

3D tura

Kvadratura

35.21 m²

Pančevo, Tesla, 74 m2, Kneza Mihaila Obrenovića

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Tesla, Pančevo, Srbija

Opis U ponudi je komforan i svetao stan površine 74 m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, koja pruža idealan balans između urbanog...

Cena

450 € 6,08 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

Lux novogradnja, Cara Dušana, 31m2, Cara Dušana

19.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

U ponudi je garsonjera od 31 m² smeštena na izuzetnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, u luksuznoj novogradnji koja odiše kvalitetom i savremenim stilom...

Cena

650 € 20,97 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Novogradnja, Mirijevo, 40.64 m2, Teodora Mirijevskog

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Prodajemo stan površine 40.64 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoi...

Cena

98 755 € 2 430 €/m²

3D tura

Kvadratura

40.64 m²

Kvalitetna novogradnja, Kaluđerica, pretprodaja, 58.35 m2

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kaluđerica, Beograd, Srbija

Cena

112 616 € 1 930 €/m²

3D tura

Kvadratura

58.35 m²

Kvalitetna novogr. Kaluđerica, pretprodaja, 49m2

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kaluđerica, Beograd, Srbija

Cena

94 570 € 1 930 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²