LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Mladenovac, lokal za ugostiteljstvo 25. maj, 230 m2

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Centar (uži), Beograd, Srbija

Na prodaju lokal za restoran – najluksuznija lokacija u Mladenovcu U ponudi imamo izuzetan lokal koji se nalazi u najlepšem i najprestižnijem delu Ml...

Cena

2 000 € 8,70 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Mladenovac, lokal, 25. maj, 230 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Centar (uži), Beograd, Srbija

Na prodaju lokal 130+100 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijo...

Cena

414 545 € 1 802 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Kalenić, Topolska, 120m2, Topolska

19.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

IZDAJE SE RENOVIRAN SALONAC KAO POSLOVNI PROSTOR – Topolska ulica – Vračar Izdaje se kompletno renoviran salonac površine 120 m², na prvom spratu, u...

Cena

1 500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Novogradnja, Mirijevo, 47.48 m2, Teodora Mirijevskog

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Prodajemo stan površine 47.48 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoipos...

Cena

115 377 € 2 430 €/m²

3D tura

Kvadratura

47.48 m²

Poslovni prostor, Kaluđerica, 75.14 m2 + pdv 20%

19.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Kaluđerica, Beograd, Srbija

U ponudi je poslovni prostor površine 75.14 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkciona...

Cena

145 021 € 1 930 €/m²

3D tura

Kvadratura

75.14 m²

Novogradnja,Centar,89m2,salonac

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan od 88.97 m2 u izgradnji na odličnoj lokaciji, u strogom centru Pančeva. Na ovoj lokaciji se nalaze dv...

Cena

179 719 € 2 020 €/m²

3D tura

Kvadratura

88.97 m²