LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Novogradnja, Lekino Brdo, 53.18 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo pretprodaju stanova u izuzetno kvalitetnom stambenom objektu, građenom u modernom arhitektonskom stilu, na elitn...

Cena

207 402 € 3 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

53.18 m²

Železnik, Đorđa Stojkovića, 120 m2, Đorđa Stojkovića

19.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Železnik, Beograd, Srbija

Na prodaju vertikala kuće površine 120 m², smeštena na placu od 2.7 ari, u mirnom i prijatnom delu Železnika. Nekretnina je po strukturi 6.0 i pruža...

Cena

149 000 € 1 242 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Novogradna, Lekino Brdo, 62.59 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

244 101 € 3 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

62.59 m²

Mladenovac, lokal, 25. maj, 130 m2

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Centar (uži), Beograd, Srbija

Na prodaju lokal 130 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj sta...

Cena

1 700 € 13,08 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Mladenovac, lokal, centar, 154 m2

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Centar (uži), Beograd, Srbija

Imamo priliku da vam predstavimo izuzetan lokal u samom srcu Mladenovca – prostor koji već na prvi pogled osvaja svojom pozicijom i prisustvom. Veliki...

Cena

1 500 € 9,74 €/m²

3D tura

Kvadratura

154 m²

Mladenovac, lokal, 25. maj, 650 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Centar (uži), Beograd, Srbija

Na prodaju lokal – odlična lokacija, luksuzna zgrada, sigurna investicija sa zakupcem koji je jedan od najvećih trgovinskih lanaca. Ovaj lokal koji n...

Cena

1 181 820 € 1 818 €/m²

3D tura

Kvadratura

650 m²