Grošnica, Srbija
Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Grošnica U pitanju je gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja, pored asfaltnog puta u dužini od 60 m...
Cena
30 000 € 1 705 €/m²
Površina zemljišta
17.6 ar
Centar, Zlatibor, Srbija
Prodaje se stan na Zlatiboru - Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, predsoblja, kupatila i terase koja...
Cena
94 500 € 2 363 €/m²
Kvadratura
40 m²
Lapovo (varošica), Srbija
Prodaje se stambeno-poslovni prostor u Lapovu Stambeni prostor je površine 240 m2, poslovni prostor 250 m2, pomoćni objekti 120 m2. Grejanje na GAS...
Cena
380 000 € 633 €/m²
Kvadratura
600 m²
Sipić, Srbija
Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Sipić-opština Rača. Na parceli se nalazi kuća površine 170m2 koja je useljiva. Deo kuće je renoviran i ima čvrs...
Cena
17 000 € 100 €/m²
Kvadratura
170 m²
Knić, Srbija
Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Konjuša-opština Knić. Na parceli se nalazi kuća površine 100m2 zidana šezdesetih godina, čvrste gradnje, sastoji...
Cena
22 000 € 220 €/m²
Kvadratura
100 m²
Pivara, Kragujevac, Srbija
Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Pivara
Cena
200 000 € 2 222 €/m²
Kvadratura
90 m²