PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, stan dvosoban, Kragujevac Centar

11.06.2021 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar Stan je pogodan za poslovni prostor.

Cena

75 000 € 1 316 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Nikšić

24.11.2020 | Prodaja | Porodična kuća

Nikšić, Srbija

Prodaje se kuća nadomak Kragujevca u naselju Nikšić

Cena

250 000 € 220 €/m²

3D tura

Kvadratura

1135 m²

Prodaja, kuća seosko domaćinstvo, Kragujevac Bresnica

20.06.2020 | Prodaja | Porodična kuća

Bresnica, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Bresnica Kuća se nalazi u mirnom delu naselja udaljena od glavnih saobraćajnica. U kući mogu da žive dve poro...

Cena

150 000 € 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Ilićevo

06.08.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Ilićevo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Ilićevo. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, predsoblja,...

Cena

135 000 € 1 378 €/m²

3D tura

Kvadratura

98 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Batočina Brzan

12.08.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Brzan, Srbija

Prodaje se kuća u selu Brzna. Kuća je pogodna za život dve porodice. Poseduje pomoćne objekte. Mogućnost priključka na gas Bunarska voda, septička...

Cena

90 000 € 391 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Grošnica

30.07.2024 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Grošnica, Srbija

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Grošnica U pitanju je gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja, pored asfaltnog puta u dužini od 60 m...

Cena

30 000 € 1 705 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

17.6 ar