PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, drugi objekti garaža, Kragujevac Centar preko Lepenice

07.02.2024 | Prodaja | Garaže i parking mesta

Centar preko Lepenice, Kragujevac, Srbija

Prodaje se garaža u Kragujevcu - naselje Centar

Cena

8 500 € 567 €/m²

3D tura

Kvadratura

15 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Vašarište

19.07.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Vašarište. Sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. Grejanje podno na gas. Postoji mogućnost kupo...

Cena

200 000 € 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Maršić

22.08.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Maršić, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Maršić Objekat poseduje urednu dokumentaciju - upotrebna dozvola

Cena

160 000 € 727 €/m²

3D tura

Kvadratura

220 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Knić Guberevac

24.05.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaje se objekat pogodan za različite namene. Nalazi se na magistralnom putu koji prolazi kroz selo. Odlično za poslovanje - ugostiteljstvo

Cena

30 000 € 273 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Centar preko Lepenice

18.04.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Centar preko Lepenice, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu-naselje Centar preko Lepenice. Zamena isključivo za kvadrate.

Cena

111 € 0,85 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Prodaja, zemljište poljoprivredno, Rača Vojinovac

13.04.2023 | Prodaja | Obradiva zemlja

Vojinovac, Srbija

Prodaje se njiva u selu Vojinovac - Opština Rača Parcela se nalazi pored glavnog asfaltnog puta za Raču i u potpunosti je u nivou sa putem na 6 km od...

Cena

40 000 € 178 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

225 ar