PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

06.07.2019 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za kancelarijski prostor. 

Cena

26 500 € 1 559 €/m²

3D tura

Kvadratura

17 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Petrovac

23.04.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Petrovac, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Šumski Raj Luksuzna kuća smeštena u mirnom delu naselja sa prelepim pogledom na grad od koga je udaljena svega...

Cena

450 000 € 1 154 €/m²

3D tura

Kvadratura

390 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Denino brdo

08.05.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Denino brdo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujecu  - naselje Denino brdo U pitanju su dve kuće od kojih je jedna površine 250 m2, a druga 180 m2

Cena

250 000 € 581 €/m²

3D tura

Kvadratura

430 m²

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

23.04.2019 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u  Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za kancelarisko poslovanje  

Cena

25 000 € 1 471 €/m²

3D tura

Kvadratura

17 m²

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

23.04.2019 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se poslovna zgrada u Kragujevcu - naselje Centar - pešačka zona Sastoji se od podruma koji ima poseban ulaz i koji može da se podeli u dva ne...

Cena

190 000 € 844 €/m²

3D tura

Kvadratura

225 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Šumaričko jezero

23.04.2019 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Veliki park, Kragujevac, Srbija

Na izuzetnoj lokaciji u blizini jezera u Sumaricama.  

Cena

128 000 € 8 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

16 ar