PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, poslovni prostor lokal, Kragujevac Vašarište

04.09.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Vašarište Lokal se sastoji od prizemnog dela i galerije. Poseduje dva parking mesta.

Cena

440 € 8 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Izdavanje, poslovni prostor lokal, Kragujevac Stanovo

06.10.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Stanovo, Kragujevac, Srbija

Izdaje se lokal u Kragujevcu - naselje Stanovo Sastoji se iz tri prostorije sa posebnim ulazima ukupne površine 90 m2 + velika terasa od 60 m2. Pose...

Cena

500 € 3,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Prodaja, stan četvorosoban, Kragujevac Centar

12.05.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan u Kragujevcu, naselje Centar Konforan penthaus koji je se sastoji od dvevnog doravka, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila. Stan p...

Cena

250 000 € 1 923 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Izdavanje, stan jednoiposoban, Kragujevac Centar

30.05.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u kući u Kragujevcu naselje Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupati...

Cena

300 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Izdavanje, stan jednoiposoban, Kragujevac Bubanj

04.04.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj  

Cena

400 € 8,51 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Izdavanje, stan dvoiposoban, Kragujevac Zvezda

26.04.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Zvezda, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Zvezda Cena stana sa kompletnim troškovima iznosi 600 eura.

Cena

500 € 9,62 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²