PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Bresnica

23.04.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Bresnica, Kragujevac, Srbija

Na placu postoje dve kuće od po 55 m2. Renovirane. Jedna kuća poseduje građevinsku dozvolu, druga je u fazi legalizacije.

Cena

150 000 € 1 364 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar preko Lepenice

23.04.2019 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar preko Lepenice, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je kompletno renoviran i pogodan za sve delatnosti. Sastoji se od jedne velike prostorije, čajn...

Cena

110 000 € 1 410 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Prodaja, kuća seosko domaćinstvo, Kragujevac Ilićevo

23.04.2019 | Prodaja | Porodična kuća

Ilićevo, Kragujevac, Srbija

Postoje i pomoćni objekti u površini od oko 200 m2 Udaljeno od grada 5 Km.

Cena

350 000 € 1 944 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

03.09.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar

Cena

60 000 € 2 222 €/m²

3D tura

Kvadratura

27 m²

Izdavanje, stan dvoiposoban, Kragujevac Vašarište

30.10.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Vašarište. OBAVEZAN DEPOZIT U VISINI OD 450 EURA

Cena

350 € 6,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Prodaja, stan petosoban, Kragujevac Centar

15.12.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan - naselje Centar. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru grada, uvučen je od glavne ulice i van gradske buke, idealan za porodi...

Cena

175 000 € 1 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²