PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, stan dvoiposoban, Kragujevac Zvezda

26.04.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Zvezda, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Zvezda Cena stana sa kompletnim troškovima iznosi 600 eura.

Cena

500 € 9,62 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Izdavanje, poslovni prostor kancelarijski prostor, Kragujevac Centar

05.02.2025 | Izdavanje | Kancelarije

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor - naselju Centar. Sastoji se od jedne velike prostorije, dva mokra čvora. 

Cena

1 200 € 7,74 €/m²

3D tura

Kvadratura

155 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Male Pčelice

26.02.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Male Pčelice, Kragujevac, Srbija

Продајем плац у Крагујевцу, насеље Мале Пчелице

Cena

30 000 € 1 851 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

16.21 ar

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Stanovo

29.10.2024 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Stanovo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se plac u Kragujevcu naselje Stanovo. Plac je do asfalta, kompletna infrastruktura prolazi pored placa, struja, voda, gas... Dobra lokacija...

Cena

297 500 € 2 024 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

147 ar

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Korićani

23.07.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Korićani, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Korićani Sastoji se od dva trosobna stana. Kuća je kompletno renovirana, izolacija stiropor 8 cm, stolarija še...

Cena

250 000 € 1 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

19.04.2024 | Izdavanje | Kancelarije

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Centar - pešačka zona Idealan prostor za IT sektor, projektni biro i ostali vid kancelarijskog posl...

Cena

800 € 6,40 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²