PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, stan garsonjera, Raška Kopaonik

23.09.2024 | Prodaja | Garsonjera

Kopaonik, Srbija

Prodaje se stan - apartman na Kopaoniku Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Mogućnost korišćenja bazena i spa centra. U dvorištu zgrade postoj...

Cena

48 900 € 2 223 €/m²

3D tura

Kvadratura

22 m²

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Knić

23.09.2024 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Knić, Srbija

Prodaje se plac u Opštini Knić Plac se nalazi u blizini centra i pogodan je za izgradnju stambenog objekta.

Cena

14 000 € 1 413 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

9.91 ar

Prodaja, poslovni prostor višenamenski, Kragujevac Centar

07.09.2024 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je pogodan za različite namene

Cena

80 500 € 1 298 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Bubanj

09.09.2024 | Prodaja | Poslovni prostori

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Bubanj

Cena

28 000 € 1 867 €/m²

3D tura

Kvadratura

15 m²

Izdavanje, stan dvosoban, Kragujevac Centar

27.07.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar Komforan dvosoban stan, poseduje parking mesto u garaži. OBAVEZAN DEPOZIT U VISINI OD 450 EURA.

Cena

350 € 6,73 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Palilule

30.07.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Palilule, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Palilule Na placu se nalaze dva objekta, jedna kuća od 60 m2, starije gradnje ali koja je sposobna za život i...

Cena

78 000 € 488 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²